PRZERWA BOŻONARODZENIOWA DO 05.01.2018

Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin:
 

1. Sklep internetowy ALBATUS działający pod adresem www.albatus.pl prowadzony

jest przez zakład krawiecki  ALBATUS s.c., ul. Narcyzowa 58, 42-224 Częstochowa

wpisaną do rejestru działalności gospodarczej Urzędu Miasta Częstochowy pod numerem

83071

 NIP: 9492131384,

REGON: 241392789.

Nabywcą w sklepie internetowym może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

Do korzystania ze sklepu niezbędny jest dostęp do Internetu i zainstalowana przeglądarka internetowa.

Zamówienia można składać przez:

     -Sklep internetowy: albatus.pl

     -Pocztę e-mail: sklep@albatus.pl

     -telefonicznie: tel./fax. 34 3720178

Zamówienia w sklepie internetowym oraz poprzez pocztę elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia dokonywane telefonicznie można składać od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00

Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie swoich danych osobowych, adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego. Wszystkie te dane należy podać podczas rejestracji w naszym sklepie.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przekazu komunikatów i danych w związku ze świadczonymi w ramach Witryny usługami, Sklep internetowy podejmuje środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług, w szczególności środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych w Internecie.

Po dokonaniu zakupów w naszym sklepie zostaje wygenerowany e-mail z dokładnymi danymi zamówienia oraz sposobem dokonania płatności.

Firma ALBATUS s. c. ma prawo skontaktować się z Klientem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia, uzgodnienia szczegółów realizacji lub wyjaśnienia zaistniałych problemów.

Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości

2. Ceny podawane przy produktach to ceny brutto tj. zawierające podatek VAT. Do ceny towaru należy doliczyć koszty przesyłki, których wysokość jest uzależniona od wybranej formy dostawy.

3. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy wypełnić odpowiednie pola formularza podczas składania zamówienia. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni. Nie mamy gotowej odzieży kapłańskiej w całym zakresie rozmiarowym i niektóre wyroby wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. 

5. Zamówienia wysyłamy przesyłkami rejestrowanymi priorytetowymi za pomocą Poczty Polskiej

6. Za zakupiony towar zapłacić można wybierając dowolny sposób dostępny i aktywny w danym momencie dla określonych transakcji w sklepie.

7. Zgodnie z prawem polskim, z towaru zakupionego na podstawie umowy zawieranej na odległość, kupujący może zrezygnować, odstąpić od zawarcia umowy w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Poinformuj sprzedającego, np. poprzez e-mail, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia).

Większość przedmiotów kupionych możesz zwrócić. Poinformuj sprzedającego, np. poprzez e-mail, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru.

 

8. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go na adres sprzedającego. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sprzedający zwraca kupującemu natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony, w zależności od życzenia klienta, zostanie wymieniony na inny – pełnowartościowy lub sprzedający zwróci nabywcy równowartość ceny reklamowanego produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Wszystkie reklamacje rozpatrywane są indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Kodeksu cywilnego oraz w zakresie sprzedaży konsumenckiej przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

9. Rozstrzyganie wszystkich sporów dotyczących transakcji będzie się odbywać na gruncie prawa cywilnego przez Sąd właściwy według zasad ogólnych postępowania cywilnego.

 

Złożenie zamówienia w sklepie albatus.pl oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.