Chrzest Święty to wyjątkowy moment w życiu człowieka. Przyjęło się, że z tej okazji obdarowuje się maluszka odpowiednim upominkiem. Babcia i dziadek odgrywają w życiu wnuka niezwykle ważne role. Nie tylko uwielbiają go rozpieszczać, ale także dbają i troszczą się o niego najlepiej jak potrafią. W wybór upominku na Chrzest wkładają całe serce. Jakie prezenty na Chrzest kupują dziadkowie? Zobacz nasze pomysły i podaruj niepowtarzalną pamiątkę!

Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu Świętego od dziadków

Pamiątka Chrztu powinna być odpowiednio przemyślana. Na stronie Prezenty na Chrzest znajdziesz szeroki wybór produktów specjalnie na tę okazję. Upominki podzielono na kategorie w zależności od tego, jaki rodzaj prezentu chcesz podarować. Wyjątkowym pomysłem będzie statuetka serce z nadrukiem. Zostaną na niej umieszczone wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem oraz personalizacja. To piękny gest i ponadczasowa pamiątka, która zostanie z maluszkiem na długi czas.

Prezent na Chrzest dla chłopca i upominek na Chrzest dla dziewczynki

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów z okazji Chrztu jest biblia z personalizacją. Ilustrowane wydanie wyjaśni maluchowi całą historię Zbawienia. Z jej pomocą i zaangażowaniem rodziców, dziecko będzie rozwijało swoją duchowość już od najmłodszych lat. Tym, co wyróżnia upominek jest personalizacja, która pojawi się na okładce oraz pudełku. Biblia sprawdzi się zarówno jako idealny prezent na Chrzciny dla chłopca i dziewczynki. Pamiątki Chrztu tego rodzaju nigdy nie pójdą w zapomnienie.

Eleganckie pamiątki na Chrzest od dziadków

Wybierając prezent na Chrzciny dla dziewczynki czy chłopca, warto sprawić klasyczny podarunek. Do najbardziej uniwersalnych należy oczywiście biżuteria. Złoty medalik z grawerem wyróżni się prawdziwą elegancją i przetrwa próbę czasu. Na jego odwrocie pojawi się imię maleństwa. Zapakowany w pudełko z umieszczoną wewnątrz dedykacją, będzie towarzyszył dziecku przez całe życie. Ten prezent na Chrzest od dziadków maluszek z pewnością obdarzy wielkim sentymentem.

Praktyczny prezent na Chrzest Święty od babci i dziadka

Prezent na Chrzest może mieć również praktyczny charakter. Rodzicom coraz częściej zależy, by był on częścią wyprawki. Oryginalną propozycją, która przypadnie do gustu zarówno dziecka jak i jego rodziców jest motorek z pampersów. W zestawie znajdą się:

  • 22 pieluszki,
  • pluszowy miś,
  • kocyk z imieniem dziecka,
  • skarpetki,
  • kubek,
  • pieluszka flanelowa lub tetrowa.

Warto zauważyć, że praktyczne prezenty na Chrzciny w oryginalnej formie zrobią wrażenie.

Oryginalny prezent na Chrzciny – pamiątka od dziadków

Jak widzisz personalizowane prezenty na Chrzest mogą mieć niepowtarzalny urok. Pięknym upominkiem, który zawsze będzie przywoływał niesamowite emocje z tego dnia jest album na zdjęcia z nadrukiem. Pomieści on liczne fotografie, zrobione podczas uroczystości i przyjęcia. Okładka albumu, wykonana ze sklejki w kształcie serca, będzie ozdobiona personalizacją.

Skorzystaj z naszych pomysłów na prezent. Wybierz taki, który zatrzyma wspomnienia i będzie pamiątką Chrztu na całe życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj